• Wpisów: 439
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 141 dni temu, 23:24
  • Licznik odwiedzin: 104 232 / 1243 dni
 
millscape
 
Mój rysunek na konkurs już prawie skończony. Zostało mi tło,które już chwilami troi się i dwoi w moich oczach. Mam trochę wolnego, tym bardzie, że bardzo, ale to bardzo nie chce mi się uczyć na wok -.- Potem zrobię porządek, a dalej...

Zestaw nr 3, czyli koty, wyglądał najbardziej obiecująco, jeśli chodzi o dobór kolorów, jednak i z nim musiało coś być nie tak.
DSCN2215.JPG

Jak widać, spakowali do niego dwie płyty, kosztem 6 kartek, czyli zamiast 10, było 4, czego już na poniższym zdjęciu nie widać.
DSCN2216.JPG

Jeśli chodzi o kredki, to były tak samo beznadziejnie nazwane. Ten "jasnoróżowy", powinien być piaskowym/beżowym.
DSCN2217.JPG

Jeśli chodzi o samą pracę, to już zaczynałam mieć problemy ze szkicem, więc sobie podzieliłam kartkę na 8 sekcji, aby to jakoś wyglądało i abym czerpała jak najwięcej przyjemności. Niestety pigment ssał i tych kolorów prawie widać nie było. Przez ich twardość, wolno się tępiły, co, przy rysowaniu krótkiej sierści, wychodziło na plus. Pozwolili wziąć jakąkolwiek kredkę na oczy, więc wzięłam zieloną, jak w przykładzie, a także żółtą, aby spróbować nadać jakiejś głębi. Na video też nie pojawiły się spektakularne informacje, gdyż w 3/4 była to powtórka z poprzednich CD.
Kiciuś nie wyszedł cudownie, ale jakoś wygląda. Uważam, że zaliczyłam wyzwanie i wyczekujcie  kolejnej części, która się pojawi za tydzień.
DSCN2243.JPG

  •  
  • Pozostało 1000 znaków